Baltas angelas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 102x76 cm
Sukūrimo metai: 2006
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Nomeda Čiurlionytė gimė 1974 Vilniuje. Baigusi mokyklą persikėlė į Londoną, Vestminsterio koledže baigė makiažo kursus, dirbo įvairiuose madų šou, televizijoje ir kino industrijoje. Notingdeilo technologijų centre studijavo grafinį dizainą, skaitmeninį dizainą ir filmų montažą. Dalyvavo organizuojant Portobelo festivalį, kuriant renginio internetinį puslapį bei trumpametražį filmą „EX Boxers Overweight“. Būdama elektroninės grupes NBAW (New Generation of Alternative Artists) narė, kūrė vizualinį meną pasirodymams Anglijoje, Austrijoje ir Vokietijoje. 2009 metais išvyko gyventi į Ukrainą, kur nuolat dalyvavo parodose ir meno projektuose. Ukrainoje įkūrė dailės studiją vaikams, dėsto meną, yra Ukrainos dailininkų sąjungos narė.