Salos

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x60 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36031

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Evelina Baniulytė – patyrusi grafikos dizainerė, baigusi dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje, iliustracijos įgudžius tobulinosi Accademia Belle Arti Macerata, Italijoje.

Dizainerė ieškodama erdvės laisvai meninei išraiškai organiškai pasirinko abstrakčią tapybą. Paveikslai kaskart skirtingai ir iš naujo stimuliuoja autorės bei žiūrovo vaizduotę savo neaprėpiamais laukais individualiai interpretacijai. 

Laisva turinio forma skatina dėmesį sutelkti į spalvas ir emocijas bei leidžia atsiriboti nuo konstruktyvumo, konkrečių objektų ir kasdieniškos tikrovės. Tapydama dizainerė ypatingą dėmesį skiria išieškotai spalvų paletei. Paveiksluose iškylančios daugiasluoksnės potėpių tekstūros papildo kompozicijas ir patraukia dėmesį – norisi į jas pasinerti ir pajausti. 

Evelinos paveikslai įkvėpti atmintyje įstrigusių gamtinių peizažų, kurie sąlygoja natūralią spalvų gamą, šviesią nuotaiką, jiems būdingi organiški motyvai, daug užslėptų ir netikėtų gamtos rakursų.