No.51

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 90x120 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50500

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Visą gyvenimą mane domino vizualieji menai. Turbūt todėl ir tapau profesionaliu grafikos dizaineriu ir fotografu. Bet man buvo to maža, todėl pradėjau save išreikšti ir per tapybą. Po metų eksperimentavimo atradau save abstrakčioje tapyboje. Savo stiliumi stengiuosi išsiskirti iš didžiosios abstrakčios tapybos menininkų masės. Man viena svarbiausių tapybos dalių yra tekstūra ir spalvų persiliejimai. Siekiu, kad žiūrovas norėtų paliesti mano paveikslą.

Didieji mano įkvėpėjai yra gamta, tekstūros, žmonės, knygos, poezija, kosmosas, muzika. Tapyba intuityvi ir kintanti viso proceso metu. Pradinė idėja ne visada sutampa su galutiniu vaizdu, nes kūrybinio proceso metu kūrinys kinta, tačiau padėjus paskutinį potėpį, dažnai pastebiu, kad rezultatas mane tik dar labiau pradžiugina. Todėl labai tikiuosi, kad meno mylėtojus taip pat džiugins mano darbai.