Prie ežero

Technika: Aliejus, drobė, 2016
Dydis: 65x75 cm
1 040,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 260,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 23195

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Spalvos skaidrumas ir potėpio plonumas – du pagrindiniai techniniai įgūdžiai, kuriuos autorius išsaugojo ir tobulino po meninio stiklo studijų Dailės akademijoje.

S. Savicko tapyboje žiūrovo žvilgsnis turi galimybę landžioti tarp skaidrių sluoksnių arba vienu judesiu perverti regimus spalvų klodus. Vienas pagrindinių erdvių veikėjų yra ore judančios, tvyrančios dėmės, retkarčiais virstančios žmonių siluetų užuominomis. Tuomet nesunku pasiduoti literatūriškumui, spėliojant kas iš tikrųjų yra S. Savicko paveikslai. Sapno nuotrupos? Sielos buveinių užkaboriai? Linijos yra lyg bandymas užrašyti mintyse skambančią melodiją, jos primena „sutrupintus“, fragmentuotus piešinius iš natūros.

Paveikslų erdvėse galima atpažinti muzikinius simbolius (boso raktą, ketvirtinės pauzės vėliavėlę), architektūrines detales, eskiziškai pradėtus ir nebaigtus žmonių, žvėrių siluetus.

Kolorito aspektu S.Savicko tapybai būdingas intensyvus ir kantrus darbas paletėje, išgaunant kuo tikresnę spalvą, ją ploninat, skaidrinant – taip suteikiama galimybė gėrėtis spalvos natūralumu. Žemiškos ochros, rusvos, gelsvos, netgi ryškios raudonos ir mėlynos, praradusios savo pramonines formas, paveiksluose pasirodo savo tikroviškais pavidalais.