Labas rytas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 20x30 cm
187,85 €
221,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54123

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Gimiau Druskininkuose. 14 metų mokiausi vaizduojamosios ir taikomosios dailės: Druskininkų dailės mokykloje, Šiaulių universitete, dailės fakultete ir tapybos magistrantūroje. Surengiau virš 50 grupinių ir virš 100 personalinių parodų, esu 11-os tarptautinių plenerų dalyvė. Priklausau Lietuvos Dailininkų Sąjungos narių (Individualistų) grupei.

Temų kūrybai randu visur: gamtoje, gyvenime ar praskriejusioje prisiminimų akimirkoje. Dažnai vaizduoju interjerus ir natiurmortus, žmonių figūras. Mane domina mitologinės, istorinės temos, šokis, taip pat - socialinės ir pasaulio aktualijos.

Tapau tai, kas padeda išreikšti mintis ar idėjas, po daugelio metų išnyrančias iš mano atminties. Jos ilgai bręsta, o vėliau sužydi pačiomis tauriausiomis spalvomis," - pasakoja dailininkė.

Vilmos Vasiliauskaitės tapybai būdingos pastelinės spalvos ir prislopinti tonai, kai kurie kūriniai atlikti taip jautriai, jog sudaro tapybos akvarele įspūdį, tačiau Vilma tapo aliejiniais dažais. Vaizduodama balerinas ir jų kasdienybės detales autorė išryškina kūno judesio ir šokio fragmentus bei potėpiais sukuria judėjimo įspūdį drobėje.

Autorės paskyroje gausu ir daugiau teatrinių baleto užkulisių gyvenimo detalių, itin įtaigiai vaizduojamas audinio klosčių išsidėstymas bei moteriškumas. Svarbi tema Vilmos kūryboje - tai neabejotinai laisvė, kurią sufleruoja ir pakelti paukščių sparnai ir kūno veržlumas šokyje. Taip pat nostalgiški vaikystės prisiminimai bei filosofinė laukimo nuojauta.

Profilio nuotraukos autorius Vilmantas Dambrauskas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija