Paskui mėnulį

Technika: Skaitmeninė grafika
Dydis: 39x29 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51031

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Salvija Vaičikonytė (1995) yra aktyvi jaunosios kartos menininkė ir iliustratorė 2015 metais baigusi grafikos dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Surengusi ne vieną personalinę parodą, dalyvavusi įvairiuose kūrybiniuose projektuose ir grupinėse parodose Lietuvoje, Belgijoje, Čekijoje. Autorę domina žmogaus ir gamtos, vienišumo, artumo ilgesio temos. Jos kūryba pasižymi minimaliu elementų ir spalvų kiekiu, autorė verčiau išieško spalvinę tonų gradaciją. Salvijos linija grafiška, formos stilizuotos, sudarant iliustratyvų, beveik plakatišką vaizdą. 

Salvijos kūriniuose tvyro visiška ramybė ir susitelkimas, vandens paviršiaus nešiauša bangos, dangumi nesirita debesys, medžių nelenkia vėjas, o veikėjai susitelkę į veiksmą arba savo vidinius apmąstymus, apgaubti švelnios melancholijos.