Baltos pinavijos

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x50 cm
1 454,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 363,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50964

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Rimas Nakrašas - profesionalus tapytojas. Dailės mokslas ir žinios įgytos - Šiaulių miesto vaikų dailės mokykloje, Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultete.

Tapyba - tai muzika išreikšta ne garsų skambesiu, o spalvų tonais. Dalyvauju šių spalvų muzikoje - stebiu aplinką, pilną gėlių, gėrybių sodą - tai aplinka, kuri žavi ne tik mane, bet ir tuos, kurie pamato mano drobes. 
Mano emocijos išreiškiamos drobėje aliejiniais dažais. Žaviuosi impresionistais ir pats naudoju jų pamėgtą apšvietimo būdą. Turiu polinkį į realizmą per impresionistinį požiūrį.
Nuo 2017m. esu Amerikos Meno Apdovanojimai konkurso dalyvis realizmo temoje. Jau po pirmojo dalyvavimo gauti aukščiausi įvertinimai. Tuo keliu ir einu.
Malonu kitus žavėti mus supančio pasaulio nuostabiomis akimirkomis!