The dance

Technika: Akrilas - kartonas
Dydis: 40x40 cm
338,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48827

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Mano paveikslai gimsta iš spalvų, slypinčių mano viduje, nuotaikos blyksnio. Tapyba man - tai emocijos, sugulančios ant drobės spalvomis, faktūromis, raštais, kuriuos piešia vaizduotė. Estetikos pojūtis man svarbus visur - tiek savęs pačios gilumoje, tiek aplinkoje, tiek virtualioje erdvėje, kurioje dirbu kasdien, o tapyba - tai atsvara viskam, kas materialu. Kiekvienas darbas įkūnija momentą, kai buvo kuriamas, bei savąja energetika sušildo namus, į kuriuos iškeliauja," - apie savo kūrybą pasakoja dailininkė.

Evelinos tapyboje linija užima nemažiau svarbią vietą nei spalva. Spalvinės plokštumos čia derinamos su piešiniu ir ornamentais. Tačiau, nepaisant dekoratyvumo, kūriniai išlaiko savo abstrakčią prigimtį. Tik retkarčiais juose galima atpažinti augalinių motyvų. Kaip galima suprasti iš kūrinių pavadinimų, dauguma jų gimsta iš meditatyvios arba pakilios nuotaikos, linijos ir spalvos jungiasi į žaismingą ritmą, tikrą gyvenimo šventę.