Su lempute

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 26x31 cm
302,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43219

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Kūrybinis procesas visada yra interpretacija, kurioje svarbiausias netikėtumo momentas," - sako autorius, todėl užuot atsitiktinumo vengęs, atsiduoda į jo rankas. Įdomios jo kūrinių faktūros jau tapo autoriaus parašu, puikiai pažįstamu jo gerbėjams. Savo kūrinių paviršių jis šiaušią, bado, aižo, skaldo lyg stiklą, augina jį keliais sluoksniais, kartais ištisus mėnesius, o kartais jame "inkruostuoja" netgi kokį nedidelį daiktelį, kuris į paveikslą įneša savo naują balsą.

Jau patys paveikslų pavadinimai rodo, kad dailininkas mėgsta pajuokauti, nenori susireikšminti, tačiau žvelgiant giliau jo kūriniuose glūdi egzistencinė vienatvė, liūdesys, ilgesys, nejaukumas, nerimas, melancholija. Tik nuo žiūrovo priklauso, kiek jis juos išlukštens.

1983-1990 m.  grafinio dizaino studijos Lietuvos valstybinio dailės instituto Klaipėdos katedroje.
Nuo 1995 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys.
Klaipėdos apskrities dailininkų sąjungos narys.
Menininkų grupės „Doooooris“ narys.

Arvydas kuria tapybos, grafikos, instaliacijos ir koliažo srityse.
Parodose dalyvauja nuo 1989 m.
Surengė 30 personalinių parodų. Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys