Lapai mėnesienoj I

Technika: Skaitmeninė grafika
Dydis: 42x29,7 cm
170,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 35995

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Nuo vaikystės žavėjausi menu. Šeimoje yra menininkų, kuriuos stebėdavau jiems piešiant, tapant - bandydavau atkartoti jų veiksmus. Namų sienos būdavo išpieštos spalvotais pieštukais. Tokiu būdu norėjau prisijaukinti kūrybą arčiau savęs.

Baigiau Kauno dailės gimnaziją, kuri padėjo prisiliesti prie meno profesionaliau. Susipažinau su pagrindinėmis meno kryptimis, turėjau galimybę dirbti su įvairiomis dailės technikomis. Tokiu būdu atradau mieliausią sielai techniką. Po mokyklos įstojau ir baigiau interjero dizaino studijas. Šalia studijų daug laiko piešiau ir iki šiol piešiu. Kūryba tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.

Daugiausiai mano kūryboje matomi surrealistiniai, kartais abstraktūs personažai. Retkarčiais pradedu kurti nežinodama, ką noriu konkrečiai pavaizduoti ir koks bus galutinis rezultatas, tad paveiksluose gali atsispindėti tam tikros akimirkos nuotaika arba nostalgijos perteiktas jausmas.