Sodo gėlės. Rubikių gėlės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 32192

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Šiuo metu gyvenu ir kuriu Vilniuje.

1978 metais įstojau į Vilniaus inžinerinio statybos instituto (dabar VGTU) Architektūros fakultetą, architektūros specialybę. 1983 metais apgyniau diplominį darbą ir baigiau studijas.

Išvykau gyventi ir dirbti į Kauną. Dirbau Miestų statybos projektavimo institute, Kauno filiale.  Dalyvavau Kauno jaunųjų architektų sąjungos veikloje, architektūriniuose konkursuose. 1987 metais grįžau į Vilnių. Nuo 1993 metų dirbau dėstytoja Vilniaus statybos technikume (dabar Technologijų ir dizaino kolegija) architektūros skyriaus dėstytoja. Dėsčiau architektūrinį piešimą, architektūrinį projektavimą, architektūros ir meno istoriją, vėliau, atsiradus naujoms specialybėms, dėsčiau interjero dizainą, grafinį dizainą studentams, skatinau jų kūrybinę veiklą.

Dailės mokiausi nuo paauglystės. Lankiau Vilniaus keturmetę dailės mokyklą.  1977 m. baigiau šią mokyklą diplominiu darbu. Meno toliau mokiausi  Architektūros fakulteto Dailės katedroje. Studijavau architektūrinį piešimą, tapybą, skulptūrą. Būdama studente, mėgau piešti ir tapyti senąją Vilniaus architektūrą. 

Tapyti pradėjau prieš 20 metų. Nutaikiusi laisvesnę valandėlę, savaitgalį ar atostogaudama prie jūros, pradėjau lieti akvareles. Daug darbų sukūriau sodyboje Rubikių kaime – Anykščių rajone. 

Įkvėpimo semiuosi iš gamtos. Tapau pirmo įspūdžio pagauta, stengiuosi perteikti akimirkos pajautimą. Mėgstu tapyti peizažus, Vilniaus senamiestį, natiurmortus. Kuriu kompozicijas augalų, gėlių motyvais. Naudoju įvairias tapybos technikas: tradicinę akvarelę, akrilą, aliejinę tapybą, aliejinę pastelę.

Šiuo metu dalyvauju dailininkų grupės "Feniksas" veikloje, tapybos pleneruose, parodose. Kai kurie darbai sukurti plenerų metu. Rengiu savo kūrybos parodas. Nuo 2019 metų esu Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.