Tulpė

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 40x32 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

 Įrėmintas

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Nuo vaikystės jaučiu trauką dailei, nors taip susiklostė gyvenimas, kad pasukau tiksliųjų mokslų keliu, kol ... dukra neįstojo į dailės mokyklą ir neužkrėtė manęs. Taigi 2018 m. baigiau Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos suaugusiųjų programą.

Savo kūryboje nuolat ieškau savęs, išbandau įvairias technikas ir niekada neapsisprendžiu, kuri iš jų yra mielesnė, artimesnė, kuri yra „mano“, nes viską nulemia nuotaika – esu nuotaikos žmogus. Įkvėpimo semiuosi mane supančioje aplinkoje, viską turiu perleisti per save ir dalintis tuo, ką pati išgyvenu ir patiriu – savo abejonėmis, atradimais, nuostaba ar tvirtais įsitikinimais.

Akrilas - aliejus - audinys

50x60 cm

1 092,00 €