Rugiagėlės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x90 cm
Sukūrimo metai: 2024
2 570,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 642,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Natalios Yanekinos braižas toks išskirtinis, kad autorė lengvai atpažįstama nesvarbu, kokį žanrą pasirinktų. Visgi, turbūt per visus žanrus atsikartojantis leitmotyvas - žmogaus ir gamtos santykis, nesvarbu, ar tai būtų peizažas, natiurmortas ar portretas, kiekviename atsiras gyvūnas, paukštis ar šunelis, o ant stalo bus gėlių puokštė. 

Dailininkės tapybos stilių būtų galima įvardinti kaip lyrinį abstrakcionizmą - konkrečių, apčiuopiamų formų čia nedaug, bet juntama nostalgija, prisiminimo migla, nepaisant kartais grubokos tapybinės manieros juntamas moteriškas švelnumas. Dailininkei būdinga savita, ryški spalvų paletė,  atskirų elementų išryškinimas, išdidinimas ir skoningai, nenuobodžiai naudojami raštai ir dekoratyvūs motyvai.

Natalia Yanekina gimė 1982 m. Kaliningrade. 2003 m. baigė Ivanovo miesto M. Maliutinio vardo aukštesniąją dailės mokyklą. Nuo 2005 m. yra Rusijos dailininkų sąjungos narė. Nuo 2008 m. gyvena ir dirba Lietuvoje.