Inner thoughts

Daria Val
Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x70 cm
535,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 133,75 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 57447

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Esu Daria. Gimiau ir užaugau Klaipėdoje, kur lankiau dailės klubą "Guboja". Studijuojant Vilniuje tapybos troškulys niekur nedingo. Vėliau keletą metų gyvenau Ispanijoje, kuri dar daugiau paskatino vidinį poreikį išreikšti save kūryboje. Neturiu tikslo išsirinkti vieną kryptį tapyboje, tačiau yra labiausiai traukiančios temos: šiltų kraštų gamta, gyvūnai, žmonės, siurrealizmas. Esu savamokslė, todėl bandau įvairias technikas, labiausiai patinka dirbti aliejumi ir akrilu. Tapyba padeda nukreipti mano vidinio ugnikalnio emocijas į kažką teigiamo," - pasakoja dailininkė, kurios darbai tiesiog sprogsta egzotiniais žiedais ir giliomis, sodriomis spalvomis. Darios tapyboje atsiskleidžia ne tik gamtos grožis ir tobulumas, bet ir žmogaus santykis su ja, dailininkės vaizduojamos moterys apsuptos laukinių gyvūnų ir vešlios lapijos, abu greta, lygiomis teisėmis. Dailininkė savo kūryboje neretai įamžina nykstančias gyvūnų rūšis ir dažnai aukoja juos saugančioms organizacijoms.