Nierka

Mone Kielė
Technika: Akrilas - popierius
Dydis: 29,7x21 cm
Sukūrimo metai: 2024
140,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 57406

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Raimonda Kielaitė meno rinkoje prisistatanti, kaip Mone Kielė (g. 1992 balandžio 19d.) tapytoja, kuri 2017 metais baigė bakalauro studijas VDA Kauno fakultete.

Mone Kielės pagrindinis tiriamasis objektas - žmogus bei jį supanti aplinka. Tapyboje nemažai autoportretų, tai pasakojimai apie pačios menininkės asmeninę patirtį, tačiau taip pat kūrėją inspiruoja realybeje egzistuojantys žmonės, kurie tapo neatsiejama kūrybos dalis.

Paveiksluose dominuojantys pagrindiniai motyvai: žmogaus išvaizda, ryški jo apranga, kūno kalba, kuri kartais išreiškiama grakščia bei plastiška, arba priešingai - grubia maniera. Taip pat tapyboje aiškiai perteiktos emocijos, vidiniai išgyvenimai apimantys įvairaus spektro jausmus. Mone Kielė personažai būna laimingi, valiūkiški, žaismingi, tačiau galima aptikti ir nerimo, melancholijos bei apmastymo būsenas.

Figūros ir portretai liejasi aliejiniais dažais, plataus teptuko potepiais, drąsiomis kontrastingomis spalvomis, dažniausiai ant didelio formato drobių.

Menininkė šiuo metu gyvena ir aktyviai kuria Čekijos Respublikoje. 2020 surengė personalinę parodą ,,The Look'' Čekijoje, Velešin mieste bei dalyvavo grupinėje parodoje Kontr-Arguentas III Meno Parko galerijoje, Kaune. 

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai