Laukinis berniukas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x100 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53967

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Jei reikėtų Živilės Rudzikaitės - Matuzonienės kūrybą apibūdinti vienu žodžiu, tai būtų RAMYBĖ. Ramybė ne ta prasme, kai viskas nuščiuvę, bet ramybė kaip užtikrintumas, kaip visiškas pasitikėjimas savo vidiniu balsu, ateinantis iš stipraus santykio su savimi ir supančia aplinka. Tą liudija drąsios, vientisos spalvinės dėmės, aiškūs, tvirti piešinio kontūrai ir labai taupiai, nuosaikiai pasitelkiamos detalės. Jų čia vos viena kita, užtat kiekviena svarbi ir reikšminga.

Pati autorė sako nenorinti apsiriboti vienu stiliumi ar tema. Kiekvienas jos kūrybos ciklas – tarsi atgimimas, ieškant vis naujų kampų, naujų būdų kaip išreikšti vidinius patyrimus. Nepaisant to, greitai pastebėsite, kad dažniausios kūrybos temos – gamta, jos natūralūs virsmai ir žmogaus santykis su ja. Pati dailininkė gyvena gamtos apsuptyje, tad įkvėpimo toli ieškoti nereikia. Nuolatiniame gamtos cikle ji atranda pačias įvairiausias nuotaikas ir išgyvenimus.

Autorės paveikslų stiprybė – jų universalumas. Juose fiksuojamos būsenos, virsmai nekinta per amžius ir yra atpažįstami kiekvienam. Gamtos peizažai čia virsta sielos peizažais, po kuriuos žvilgsnis gali klaidžioti nepervargdamas ir nuolat ieškodamas naujų interpretacijų.

Šalia tapybos, menininkė ilgą laiką skyrė studijoms. Yra įgijusi filosofijos bakalauro laipsnį VU, bei dailės bakalauro ir magistro laipsnius VDA.