Iš ciklo Kristaus veidai. Pradžia.

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 80x60 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52830

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Menininko pastarųjų metų kūryba – abstrakčios tapybos ieškojimai. Šie abstraktūs vaizdai – tai gyvosios gamtos elementų dermės, išryškinančios gamtos formų bei procesų kaitą, ekspresyvų bei vitališką jų charakterį. Neramūs, lyg atsitiktiniai potėpiai, jų susikirtimai bei ritmika – tai vis atsinaujinančios, nenuspėjamos besikeičiančios formos. Tamsių kontrastingų ir neramių potėpių siluetai šviesiuose fonuose sudaro paveikslų kompozicines struktūras, asimetrinį judėjimą be pradžios ir pabaigos. Paveikslų koloritas – saikingas, dažnai vyrauja kelios pagrindinės spalvos. Tai leidžia sukurti norimą nuotaiką, išryškinti emocinę įtampą.

Pats dailininkas apie savo kūrybą pasakoja: "Iš pirmo žvilgsnio mano abstraktūs vaizdai yra spontaniški, tačiau instinktyviai siekiu visai „nepaleisti vadžių“. Kompozicijose vyrauja tamsūs kontrastingi siluetai, tarsi atsiradę iš augalų raizgalynių. Įtakos turbūt turėjo domėjimasis klasikine senovės Rytų tapyba. Kai kuriuose pastaruosiuose tapybos darbuose randasi minimalizmo bruožai, kai iš lėto keičiasi lygūs duslūs fonai nutapyti keliais sluoksniais. Mano paveikslų paviršiai gana sudėtingi ir subtilūs, tamsūs ekspresyvūs siluetai tarsi įauga į paviršiaus audinį."


Gimė 1956 m. Vilniuje. 

1980 m. baigė tapybos studijas Vilniaus dailės institute, įgijo dailininko – tapytojo, pedagogo kvalifikaciją.

Nuo 1982 m. dalyvauja respublikinėse bei užsienio parodose. Surengė per 20 personalinių kūrybos parodų Lietuvoje bei užsienyje, nuo 1986 m. dalyvavo per 60 grupinių parodų. Su autoriaus kūryba susipažino Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos, Olandijos, Ukrainos, Rusijos  dailės gerbėjai.

Nuo 1994 m. dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose pleneruose.

Nuo 1992 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, nuo 2009 m. – 2016 m. –  Šiaulių dailininkų organizacijos pirmininkas.

Nuo 1980 m. iki 2021 m.  Šiaulių universitete dirbo dėstytoju, ėjo katedros vedėjo, dekano, prodekano pareigas. Už meninę kūrybą suteiktas profesoriaus vardas. 


Atžymėjimai, apdovanojimai:

2005 m., 2009 m. Šiaulių Dailės galerija dailininko kūrybą  atžymėjo už aukšto meninio lygio modernistinės tapybos estetikos plėtojimą.

2011 m. Šiaulių savivaldybė skyrė metų dailininko apdovanojimą už aktyvų dalyvavimą parodose   ir  figūratyvinės tapybos vystymą.

2012 m. Šiaulių kultūros centro galerija, „Laiptai“ atžymėjo už meniškiausią kolekciją metų miniatiūros parodoje.

2022 m. Šiaulių miesto savivaldybė skyrė metų dailininko apdovanojimą už kūrybinį aktyvumą, meninės raiškos įvairovę ir aukščiausius estetinius standartus.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija