Depth

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 100x70 cm
900,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 225,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Amílcar Rivera M. (Meksikas, 1975 m.) - baigė vizualiojo meno studijas Veracruz universitete. Literatūros studijos (SOGEM, kinematografijos script studijos EICTV - Kuba), fotografija (Escuela Activa de fotografía) ir gyvenimas įvairiose šalyse padėjo jam įgyti platų vizualinio menininko akiratį. Jo užfiksuoti personažai ir scenos - tai aplinkos stebėjimo ir eksperimentavimo su medžiaga rezultatas. Jo darbai buvo eksponuojami įvairiose šalyse, pavyzdžiui, Slovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Ispanijoje, Lietuvoje ir Meksikoje. Jo darbų yra Čiangmajaus meno muziejaus (Tailandas) kolekcijoje, taip pat įvairiose privačiose kolekcijose. 

2019 m. jis įkūrė Munive Arte Contemporáneo galeriją Taksaloje (Meksika), kurioje rengiamos įvairios su šiuolaikiniu menu susijusios parodos, pokalbiai ir meninės rezidencijos.

Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, Lietuvoje.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos