Irisai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x40 cm
Sukūrimo metai: 2016
230,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 57393

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Pagrindinė kūrybos tema – žmogaus, individo ir visuomenės dialogas, matomas ir nematomas jų tarpusavio ryšys. Gamta – peizažai, gėlės, marinistika – širdžiai mielas tapybos žanras, kaip ir urbanistinis peizažas, papildantis žmonijos koncepciją kūryboje.

Kūryboje dominuojanti plati sodrių spalvų gama, optimistinė nuotaika, gamtos, urbanistiniuose ir figūrų motyvuose atsiskleidžia gilesnė gyvenimo filosofija. Figūrų gestuose perteikiama vidinė jų būsena.

Ekspresyvus, energingas kūrybos braižas bei futuristinės gyvenimo tempo idėjos suteikia paveikslams išskirtinumo ir atkreipia žiūrovo dėmesį. Paveikslas yra daugiau nei interjero detalė ar dekoracija. Tai sustabdytas ir įamžintas gyvenimo momentas. 

Parodos: Lietuvoje, Lenkijoje, Belgijoje, Norvegijoje, darbai iškeliavo į Kiprą, Švediją, Airiją. Pastaruoju metu kūrybos darbai eksponuojama Londone.

2023 m. menininkės kūriniai buvo eksponuojami traptautinėse parodose Berlyne, Londone ir Romoje, menininkų simpoziume Italijoje, Irpinoje.

Vaizduojamųjų menų magistrė.

Meno kūrėjo statusas nuo 2015 m.

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija