Rugsėjis žydi

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm
195,50 €
230,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53853

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapyti Birutė Ašmonienė pradėjo J. Stauskaitės vaikų ir jaunimo dailės mokyklos suaugusiųjų grupėje. Vėliau tęsė mokslus Savicko dailės mokykloje, studijoje "Baltas kubas".

Autorė sėmėsi žinių iš dailininkų V. Binkio, V. Ajausko, A. Baltrūno, A. Pakalkos, K. Dineikaitės ir kitų. 

Tapyti, atkakliai ieškoti savito stiliaus, pažinti savo kūrybines galias skatino ir tebeskatina kasmetiniai vasaros plenerai, aktyvus dalyvavimas grupinėse parodose, tapytojų grupės "Devyni vėjai" veikloje.

Per daugiau nei dešimt kūrybinio kelio metų autorė sudalyvavo trisdešimtyje grupinių parodų. Jos darbai buvo eksponuojami meno galerijose, bibliotekose, Seimo, Vyriausybės rūmuose, Užutrakio dvare, Nacionalinėje filharmonijoje ir kitur.