Žydėjimas lietuje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm
861,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys intejere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
Jau vaikystėje eidavau piešti pas kaimynų mergaitę: tarybiniais laikais ji turėjo neįsivaizduojamą spalvotų pieštukų skaičių- vos ne 100, kuriuos jai atvežė iš užsienio. Nuo seno neatsispiriu ryškioms spalvoms, tikrai sunku save tramdyti.
Turiu tam tikrą praeitį, tam tikrą išsilavinimą, bet kaip žinote, labiausiai moko gyvenimas. Daug metų gyvenau Italijoje ir įgavau įdomios patirties, praplėčiau akiratį. Buvo visko: parodos - kolektyvinės ir personalinės, konkursai. Bet kam tai įdomu? Labiausiai norėčiau kad už mane kalbėtų mano paveikslai.
Pristatau Jums paskutinę interjerinių paveikslų seriją "Home decor". Juose nėra gilių filosofinių ieškojimų, tiesiog gamtos grožis, toks kokį aš matau ir jaučiu. Labai tikiuosi kad šie darbai primins Jums pievas ir gėlynus, sugrąžins mintimis į gamtą.