Aistra

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm
1 185,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 296,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimiau 1973 05 07, gyvenau ir mokiausi Klaipėdoje. 1988 m. baigiau J. Kačinsko menų mokyklą. Visą gyvenimą norėjau kurti grožį. Dailės pamokos buvo pačios mylimiausios, o tapybos mokiausi privačiose pamokose. Tapau aliejumi ant drobės, bei akvarele. Mane visada žavėjo savitas gėlių pasaulis ir aš nusprendžiau perkelti jį ant drobės. 2013 05 17 surengiau personalinę parodą Klaipėdos Rūtų galerijoje. Kasmet dalyvauju jungtinėse Klaipėdos dailininkų parodose. 2014 m. sudalyvavau jungtinėje parodoje Niujorke.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos

Aliejus - drobė

20x130 cm

709,00 €