Saulėgrąžos ir kalnai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x80 cm
1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 363,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dailininkas yra gimęs ir užaugęs Biržuose prie Širvėnos ežero ir Radvilų pilies, todėl įkvėpimo dažniausiai ieško gamtoje. Tapyti pradėjo baigęs dailės pedagogikos studijas. Autorius yra labai aktyvus parodų ir plenerų dalyvis nuo 2006 metų. Dabar gyvena ir kuria Kauno rajone.

Gito Markučio paveikslams būdinga ekspresyvi tapymo maniera, sodrios spalvos. Kūriniuose atsispindi gamtos ir urbanistiniai peizažai. Kiekvienas kūrinys yra gyvenimo dalis ir autorius savo mene nenutolsta nuo realybės. Jo kūriniams būdingi dideli tonų kontrastai. Gamtovaizdis vaizduojamas audringas, aukštinama gaivališka gamtos prigimtis. Dažnai kompozicijose atsiveria bundančios gamtos pasikeitimai. Kartais paveiksluose yra svarbios žmonių figūros ir jos įkomponuojamos į kraštovaizdį.