Lubinai

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x60 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40952

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gimiau Panevėžyje.  Nuo 1974 metų aktyviai dalyvauju grupinėse parodose bei rengiu personalines parodas.Tapau natiurmortus ir peizažus. Man Tapyba - meditacija.Todėl drobės dvelkia ypatinga vidine ramybe, laisve, nuoširdumu, optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu. 

Mano tapyba kalba apie jausmus, pasaulėjautą. Lietuviškos pievos ir laukai - įkvėpimo šaltinis. Gėlės ir pievos – tarsi sustabdytos intensyvaus gyvenimo akimirkos, kviečiančios nurimti ir atsigręžti į gamtą. Platūs laukai, šukuojami vėjo, įvairiaspalvės gėlės, smilgos, lauko gėlių puokštės, vibruojančios vasaros atokaitoje. Mano tapyba yra tarsi poezija, kuri primena mums gyvenimo esmę – atrasti vidinę ramybę, likti taikoje su savimi ir gamta, nepamiršti arba iš naujo išmokti sustabdyti akimirką ir nuoširdžiai ja pasidžiaugti. 

2005 metais suteiktas Meno kūrėjo statusas.

2015 metais tapo respublikinės tautodailės konkursinės parodos NATIURMORTAS II-osios vietos laureatė.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija