Aguonos. Tavo švelnumas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
284,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Tokias aguonas esu mačiusi ir nusifotografavusi Graikijoje, Olimpo kalno papėdėje gegužės mėnesį. Ten šalia ryškių raudonų augo ir geltonos, iki tol tokių nebuvau mačiusi.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Užvaldęs įkvėpimas kurti jau kurį laiką veda įvairių ieškojimų keliu - meno pažinimo ir prisilietimo prie jo. Nuolat atrandu tapybos džiaugsmą, kuris kviečia vis grįžti prie molberto, domėtis menu, mokytis iš kitų meistrų. 

Noras tapyti gėles iš natūros virto švelniais giedros nuotaikos ir geros energijos paveikslais. Patinka įamžinti kelionių vaizdus, gamtos kaitos akimirkas. Atmintyje užfiksuoti nuostabūs kelionių prisiminimai, nepakartojamas gamtos žavesys ant drobės nugula kaip impresijos ar magiško realizmo atspindžiai. 

Mano paveikslai tapyti aliejiniais dažais teptuku ir mentele. Nuo 2015 metų savo paveikslus pristatau autorinėse bei bendrose parodose kartu su kitais dailininkais Lietuvoje ir Europoje, dalyvauju respublikiniuose ir tarptautiniuose pleneruose. Džiaugsiuosi, jeigu mano paveikslai papuoš bei praturtins Jūsų namų interjerą.