Šiltos rožės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x40 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39466

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!


Birutė Bernotienė McCarthy baigė kostiumo dizaino studijas Vilniaus Dailės Akademijoje. 1983 m. priimta į to meto TSRS Dailininkų sąjungą. Keletą jos konceptualių darbų yra įsigijęs Lietuvos Dailės fondas. Ji yra surengusi personalines parodas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje, Kaliningrade. Taip pat Švedijoje ir JAV. Menininkės gobelenai puosia Klaipėdos viešosios bibliotekos interjerą, viešbučių ir privačius interjerus. Dailininkė yra knygos "MADA XX a." autorė.

Gyvenime buvo mados kolekcijų kūrimo periodas iš šilko ir lino. Audiniai buvo ištapomi ranka. Kaip kostiumo dizainerė didelę reikšmę skiria formai, spalvai ir stiliaus pojūčiui. Gimus dviem dukroms, susidomėjo lėlių kūryba. Dalyvavo tarptautinėse lėlininkų parodose. Baigusi pedagoginę karjerą KTU ir VDA visą savo laiką skiria tapybai. Savo kūryba siekia pozityvumo, kad į namų interjerai taptų šilti ir individualūs.