Miniatiūra 3

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x30 cm
122,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 24814

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Visada svajojau mokytis menų mokykloje, bet teko mokytis muzikos mokykloje, kurią baigusi įgijau pedagogikos specializaciją. Turėjau pomėgį velti, verti ir piešti ant akmenų, bei norėjau įgyvendinti savo svajonę piešti ant drobės. Po daugelio metų įgyvendinau ją ir pradėjau tapyti. Mano tikslas tapant paveikslus - skleisti tik geras emocijas, šilumą ir norą gyventi," - pasakoja autorė.

Inesos kūryboje vyrauja augalų ir gyvūnų, žirgų, paukščių temos. Dailininkė darbuojasi apimta įkvėpimo, skubėdama įgyvendinti sumanymą, kol nepametė pirminės idėjos ir emocijos, todėl kūriniai ekspresyvūs ir dinamiški. Dailininkė renkasi ryškias, gyvenimo džiaugsmą simbolizuojančias spalvas.