Kojūkai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 95x90 cm
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27717

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

2017 metais pabaigiau Vilniaus dailės akademiją ir gavau tapybos bakalauro laipsnį. 2018m. surengiau savo pirmąją personalinę parodą. Užaugau menininkų šeimoje - tėtis tapytojas, mama fortepijono mokytoja. Todėl nuo vaikystės mačiau kaip gimsta meno kūriniai. Jau būdama kelių metukų mėgau paišyti su pieštukais, tapyti su guašu. Kai naktį nesimiegodavo, mama mane palikdavo su pieštukų, guašų ir popierių krūva - taip prasidėjo mano kūryba. Baiginėjant vidurinę mokyklą, jau senai žinojau, kad būsiu menininke, todėl prieš stojant į akademiją, tris metus mokiausi Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje, jau ten supratau, kad kai tapau labai atsipalaiduoju ir gyvenu tarsi savame pasaulyje, mėgstu spalvas. Tapydama aš pamirštu apie buitį, kasdienius rūpesčius, susikuriu savo pasaulį ir esu labai laiminga.

Tapybos darbų ciklas “Šventė”

Šventę vaizduoju kaip asmeninės patirties pėdsakus ir egzistencinius individo išgyvenimus. Tapybos darbų ciklą vienija dekoratyvi, „plakatiška“, ryškaus kolorito kontrastais pagrįsta plastika, gimininga popartui, kai kuriais atvejais – ekspresionistinei, siurrealistinei tapybai, primenanti animacijos kadrus ar komikso piešinėlius. Tai įvairialypių šventės temai atstovaujančių vaizdinių grupė – cirko palapinių, akrobatinių triukų motyvai, stilizuoti vaizdai.

Tapau aliejiniais dažais. Darbuose naudoju ir anglimi užbrėžtus objektų kontūrus, norėdama išreikšti nerimastingus, dramatiškus šventės aspektus. Naudoju ne tik įprastą drobę, bet tapau ir ant medvilninių paklodžių, pati jas sukerpu, aptraukiu porėmius, tarsi atliepdama autobiografinei cirko gyvenimo tematikai, simboliškai atkartodama klajojančių artistų kasdienybę. Audinių raštų, faktūrų užtapymas, arba jų panaudojimas (kaip fono, linijos ar ornamento), išplečia mano tapybos darbų ribas, nes šiuo atveju remiuosi „gatavo“, rasto daikto panaudojimu.