Žaliasis įspūdis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x80 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 1429

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Jūratė Kadusauskaitė daugiausiai tapo abstrakcijas, neprisiriša prie konkrečių formų ir žaidžia spalvinėmis dėmėmis, linijomis, laisvai improvizuoja, eksperimentuoja netikėtais spalvų deriniais, potėpių kryptimis, kartais įpindama dekoratyvių detalių ar raštų elementų. Šiam braižui lieka ištikima net ir tapydama peizažą.

Dailininkės paveikslai - puikūs jos emocijų, jausmų, įspūdžių veidrodžiai. Kiekvienas jų atveria mums duris į menininkės vidinį pasaulį, tačiau abstrakti raiška suteikia jiems universalumo, asociatyvi spalvų, ekspresyvių potėpių kalba mezga kontaktą su žiūrovu, kuris, geriau įsižiūrėjęs, drobėse atpažins savo paties patyrius.

J. Kadusauskaitė nuo 1996m. yra surengusi 6 personalines parodas ir taip pat dalyvauja bendrose parodose, pleneruose.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija