Botticelli 1472

Reiu Tüür
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x50 cm
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Estas menininkas Reiu Tüür gyvenimą Lietuvoje vadina nenutrūkstančiu performansu. Kai kada iš to gimsta paveikslai, kai kada – išlieka tik idėjos. Buvęs Talino meno centro „Kunstihoone“ vadovas ir privačios galerijos „Ark Royal“ savininkas, nepriklausomos meno akademijos „Academia Grata“ steigėjas ir rektorius Lietuvoje yra surengęs ne vieną parodą. 

„Žmogaus mąstymui pakeisti užtenka vieno paveikslo“, – sako jis.

Pasak tapytojo, nežiūrint tam tikrų niuansų, Estijos ir Lietuvos vizualinė kultūra labai panaši. Kone kiekvienam lietuvių menininkui jis galėtų atrasti estų atitikmenį. Žinoma, abi pusės mano, kad jie yra tokie ypatingi, tokie specifiškai estiški ar lietuviški. 

Menininko darbuose priartinamos ir tyrinėjamos praeities detalės – žmonės, kurių nebėra, gyvenimai, kokius esame užmiršę, miestai, į kuriuos patekti nebeįmanoma. Juose atpažinsite Vilnių ir kitus Europos miestus, Renesanso meistrų garsiausių darbų motyvus.

„Matyti, kad miestai, esantys skirtingose šalyse, vis dėlto yra panašūs. Tapydamas Vilniaus Aušros vartus, tuo pačiu įsivaizduoju ir Pärnu Ryto vartus – abi šios vietos yra ir šventovės, ir miesto vartai“, – sako Reiu.

R. Tüür yra Estijos meno akademijos alumnas (grafika, 1998-ųjų laida), 2001-asiais Londono Sičio universitete baigė meno vadybą. Nuo 1993-ųjų Reiu Tüür yra menininkų kolektyvo „Kursi Koolkond” narys, nuo 1994-ųjų – priklauso Estijos menininkų sąjungai. Per pastaruosius kelerius metus R. Tüür darbai buvo eksponuojami galerijose Vilniuje, Kaune, Taline, Rygoje, Tartu. 

Menininko paveikslai yra Estijos meno muziejų kolekcijų bei privačių dailės gerbėjų iš Estijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos dalis. Jie eksponuojami viešose erdvėse įvairiuose Europos miestuose.