Kosmine Metamutacija

Technika: Akrilas - medis
Dydis: 74x120 cm
1 439,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 359,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 1979

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Rimantas Šlipavičius - vitražistas, savo vitražais papuošęs daugybę interjerų privačiuose butuose, namuose, administraciniuose pastatuose, pvz. Krašto apsaugos menėje, Rudaminos paukštyno fojė ir t.t.

Stipri vitražo įtaka jaučiama ir tapyboje. Rimanto Šlipavičiaus drobėse - abstrakčios ryškiaspalvių geometrinių figūrų kompozicijos. Ryškios, grynos spalvos žaismingai keičia viena kitą nelyginant kaleidoskope. Kartais jos sukrenta į raibuliuojančias mandalas, kartais mezga dialogą su kanoniniais modernizmo atstovais. Šie paveikslai puikiai tiks moderniuose interjeruose.

Dailininko paveikslų yra įsigiję JAV, Vokietijos, D.Britanijos ir kitų šalių kolekcininkai bei meno mylėtojai.

Nuo 1981 metų surengta apie 30 individualių ir sudalyvauta bendrose parodose. Visos jos Lietuvoje - Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje, Šiauliuose bei kituose miestuose. Paskutinioji paroda (paveikslai ir vitražai) surengta Vilniuje, Architektų sąjungos salėje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija