Karšta kepurė

Technika: Akrilas, drobė, 2017
Dydis: 100x100 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36189

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tai Op Art. Čia ir dabar. Tik tai ką matot ir tai, kas gali pasimatyti. Bet kas čia? Toks klausimas gali kilti dažno potencialaus žiūrovo galvoje, todėl būtina padaryti trumpą įvadą apie tai, kas čia yra.

Tai Optinis menas. Tapyba? Grafika? Žinant Lietuviškoje terpėje vis dar egzistuojantį supratimą kas yra tapyba (daug, labai daug tirštų spalvų, krautų ir perkrautų, trintų, skustų, tarkuotų ir vėl teptų, valytų ir galiausiai paliktų kaip gaunasi, nes "bus gerai") manuosius optinius tvėrimus matyt būtų daug tikslingiau vadinti tiesiog spalvinimais. Kad neįžeisčiau lietuviškos (?) tapybos mokyklos atstovų ir apologetų. Preciziškas piešinys ir "nuobodžiai" disciplinuotos spalvos. Dažniausiai žalia ant raudono fono. Pasitelkus minimalias priemones siekiama maksimalaus rezultato; poveikio žiūrovo akies tinklainei, o per ją ir psichikos būsenai. Spalvinis shock. Prabusk. Sustok. Išeik iš Matricos.