Judantis į priekį

Technika: Marmuras, nerūdijantis plienas
Dydis: 110x50 cm
13 550,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 3 387,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Menininko Liutauro Griežes darbai eksponuojami įvairiose Lietuvos vietovėse ir objektuose, jo darbus yra įsigiję daug kolekcininkų Lietuvoje ir užsienyje. Menininkas kuria eksterjero ir interjero skulptūras, trimates kompozicijas, dalyvauja kūrybinėse skulptūros,tapybos ir keramikos dirbtuvėse, meno akcijose.

"Savo kūrybai naudoju įvairias medžiagas nuo klasikiniu (medis, metalas, akmuo) iki netradiciniu (ledas, ugnis ir t.t.). Kūrybos pagalba ieškau ir atrandu save. Mano herojus yra žmogus- individas ir jo dvasinis kelias, kuriuo kiekvienas iš mūsų neišvengiamai eina . Kietos medžiagos pagalba atrandu kelią į žmogaus širdį ir sielą, tam kad įkvėpčiau save ir kitus geresnei ir prasmingesnei ateičiai.

Mano kūrybos ašis yra Žmogus. Žmogus-Gyvybė yra didžiausia paslaptis ir vertybė, be žmogaus nieko nėra ir viskas yra dėl žmogaus. Todėl stebint save ir kitus atrandu prasmę ir tikslą, neišvengiamą, Žmogaus herojaus tikslą. Kiekvienas mūsų esame herojai, savo asmeninio gyvenimo kontekste mes neišvengiamai turime turėti tikslą , kitaip mes žūstame, beprasmybėje ir kančiose. Mes kiekvieną dieną susiduriame su begalybe, begalybe variantų kaip pasielgti ir nepaisant visko mes nugalime ir renkamės, kaip elgtis, mūsų elgesys yra mūsų gyvenimo kelias, tai paieška balanso tarp tvarkos ir chaoso.

Tobulas Herojus arba Žmogus kuris susidūręs su pavojumi (chaosų, blogių) nebėga ir neišsigąsta o stoja į kovą ir nugalį tai kas grasina jam asmeniškai ir kitiems. Tokius Herojus apdainuoja visos pasaulio kultūros ir civilizacijos .Aš manau kad mes esame tokių žmonių palikuonis ir mūsų pareiga tęsti gerus darbus šiandiena ir kuo toliau į ateitį".

 

 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Skulptoriai

Skulptoriai