Žaismingas

Technika: Bronza, akmuo
Dydis: 17x7,5 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39907

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menas, mano suvokimu - tai mąstymo būdas, ir galimybė artikuliuoti abstrakčias idėjas į asmenines patirtis. Vizualinė literacija / tūrinė raiška mano kūryboje yra įrankiai leidžiantys šioms patirtimis rastis ir jomis dalintis. Kūryba yra gebėjimas įžvelgti ir spręsti problemas, o meno kūrinys kaip kultūrinis ir socialinis riboženklis indikuoja šio proceso vyksmą.

Dirbdamas siekiu archetipų ir kasdienybės sąlyčio dermės, ieškau kolektyvinės sąmonės simbolių išraiškos kurie persiskaito šiuolaikiniame kontekste. Kūryboje naudojami mitologiniai, paradokso ar animalistiniai elementai veikia ne kaip iliustracija, bet kaip nuoroda, suteikdama kūrinio suvokėjui prasminius atskaitos taškus. Temos darbuose varijuoja priklausomai nuo situacijos, bet pagrinde koncentruojasi į žmogaus sąntykį su savo laiku. Darbuose naudoju įvairias meninės raiškos formas, grafiką, fotografiją, animaciją, tačiau dažniausiai kuriama skulptūra, nes ji naikina ribą tarp to kas daiktas „yra“ ir tai ką jis „reiškia“. 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Skulptoriai

Skulptoriai