Jėzus

Technika: Grafitas - popierius
Dydis: 160x70 cm
2 300,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 575,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 44536

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mano darbuose atsispindi urbanistiniai peizažai, pasaulinių miestų konstrukcijų žaismas, metropolių architektūra ir jų istorijos šešėliai. Galima ižvelgti senosios ir šiuolaikinės architektūros salytį ne tik architektūrinėse formose, bet ir žmogaus veiklos padariniuose kaip grafiti menas, parduotuvių iškabos, vandens bokštai.

Darbuose drąsiai naudojama faktūra kaip išraiškos forma, išgauti konstrukcijos efektui. Spalviškai kūriniai primena grafikos darbus, vyrauja balta, juoda, raudona, geltona, grynos spalvos. Ekspresyvūs potėpiai derinami su grafiška linija, tai suteikia unikalią stilistiką, braižą.

Darbuose vaizduojama: JAV, Lietuvos ir kitų Europos šalių miestų vaizdai ir jų interpretacijos.

Kita man svarbi kūrybinė tema yra religija. Dirbant su bažnytinių vitražų restauravimu gaunu itin daug inspiracijų. Mano darbuose galima įžvelgti tiek kančią, tiek ramybę, vaizduojamos religinės tematikos figūros.

Darbai atlikti aliejiniais dažais ant drobės ar piešiant įvairiomis priemonėmis ant popieriaus.