Krūmynas

Technika: Akvarelė, pieštukas, popierius
Dydis: 42x29,7 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 22029

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Profesionali grafikė, nuolatos dalyvaujanti įvairiuose projektuose, iliustruojanti knygas. Kūrėja taip pat yra baigusi ir dailės terapijos magistro studijas, kurios tik paskatino dar labiau jungti kontrastus, t.y. portretą ir abstrakciją. 

Neringos darbuose galima dažnai aptikti itin pažįstamas linijas, siluetus, rakursus, bet tuo pačiu ir netikėtumo, dėmės laisvės, spontaniško potėpio ar štricho. Visi kontrastingi junginiai kūrėjai leidžia atviriau žiūrėti į kūryboje esantį eksperimentą, originaliai atskleisti jos kūrybą lydinčias vienišumo, melancholijos, santykio su savimi ir kitais temas. Neringos personažai dažnai nusigręžę nuo žiūrovo arba žvelgia šios realybės nereginčiomis akimis pabrėžiant jų užsisklendimą savyje ir kad tikrasis vyksmas dedasi ne išorėje, o jų viduje.