Bučinys

Maksas
Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 80x60 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Maksas tapyti pradėjo 2009 metais. Pagrindinė tapybos kryptis - realizmas. Menininkas nebijo savęs išreikšti ir kituose stiliuose.

Maksą labiausiai įkvepia moters kūnas...

2019 metais pristatė savo pirmąją parodą Tauragėje. Parodos organizatorius Tauragės Rotary klubas. Labdaringos parodos metu, už parduotus paveikslus surinktos lėšos, buvo paaukotos vaikams. Kūriniai yra privačiose kolekcijose Anglijoje, Airijoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje.

Reljefinė pasta, akrilas

100x100 cm

1 490,00 €

Reljefinė pasta, akrilas

140x100 cm

770,00 €