Laukinės obelaitės žydėjimas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x50 cm
914,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Onutės Juškienės peizažai išsiskiria giedra spalvų palete ir kartu su ja taip derančia idile, visi reginiai autorės perkeliami į svajonių erdvę, dažnas vaizdinys atrodo tarsi gražiausias prisiminimas, kiek dvelkiantis nostalgija. Dailininkės žvilgsnis platus, aprėpiantis plačias panoramas, ir kartu labai atidus, akylas, pastebintis mažiausias smulkmenas čia pat, po kojomis. 

Autorės peizažuose natūraliai įsipina žmonių, vaikų ir moterų, figūros ir gyvūnai, kas šiuolaikiniame tapybos kontekste ypač reta. Autorė neretai imasi ir grynai animalistinės tapybos, kur gyvūnus nutapo su tokia atida ir kruopštumu, kad jie tampa savotiškais portretais. Jos vaizduojamos moterys paslaptingos ir nenuspėjamos, žvelgia kažkur į šalį už paveikslo rėmų neleisdamos įspėti savo minčių. Ir nors iš pažiūros jos visiškai ramios, dažnai galima numanyti viduje vykstančią dramą.

Na o mums labiausiai patinka, kad autorės paveikslai atlikti su tokia akivaizdžia meile. Kiekvienas atspalvis išjaustas, nešantis žinią, kiekvienas potėpis išmyluotas, padėtas tiksliai ten, kur reikia, jokio brutalumo, jokios agresijos, tik lyriškas gamtos pagarbinimas.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių