Tėvo obelis

Azura Oil
Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
284,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
"Esu  Alina Racienė, kuriu slapvyvardžiu Azura Oil. Gimiau ir augau mažame Lietuvos miestelyje, apsupta meilės, nostalgiškos ir ramios gamtos. Mano tapymo istorija prasideda dar ankstyvoj vaikystėj, kai valandų valandas sėdėdavau su teptuku rankoje. Augant svajojau tapti balerina ir dailininke. Jaunystės metais profesionaliai užsiėmiau šokiu, tačiau greit sukūriau šeimą ir užauginau šešis vaikus.

Kūryba man yra viskas, ką kasdien darau su meile. Tai, kas duota Kūrėjo, kas padovanota kaip malonė. Kas yra aplink ir manyje - gyvenimas, ir visa ką jis talpina.

Žaviuosi dailės meistrų darbais, kartais tiesiog norisi pakartoti tai, ką jie jau sukūrė. Jų įkvėpta esu nutapiusi keletą darbų, parašiusi poezijos.

Save matau įsiliejančią į upę, kuri teka iš gyvo ir kuriančio šaltinio, jungiančio amžinybę ir dabartį," - pasakoja autorė.
Alina daugiausiai tapo paslaptingus peizažus, išnyrančius iš lengvo, sapniško ūko. Dažnai juos užlieja magiška mėnesienos ar paskutinių saulės spindulių šviesa, kurioje jie atrodo panašesni į anapusybės regėjimus. Retkarčiais pasirodančios figūros dažniausiai neįgyja aiškių formų, neparodo savo veidų, jos susitelkusios į savistabą, jų mintys užimtos nežemiškais rūpesčiais. Spalvos čia prigesintos, kontūrai išskydę, viskas persmelkta nenusakomo ilgesio ir švelnios melancholijos, mąslios nuotaikos. Šie paveikslai ypač tiks erdvėms, kuriose norisi nuraminti mintis ir atsipalaiduoti.