Tyla

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x100 cm
1 400,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 350,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55998

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Gimiau 1966 metais Rokiškio rajone. 1989 metais baigiau Lietuvos valstybinį dailės institutą (dabar Vilniaus dailės akademija). Nuo 2008 metų esu LDS narė, turiu meno kūrėjo statusą. Dirbu laisvai samdoma grafikos dizainere. Užsiimu tapyba, taip pat kuriu tekstilės, skaitmeninės grafikos technikomis. Rašau poeziją.  Esu surengusi daugiau kaip dešimt personalinių parodų, dalyvauju grupinėse parodose.

Kelias

Kelias viliojantis. Kelias vedantis. Kelias klaidinantis. Kelias auginantis...

Ir svarbiausia – neleidžiantis sustoti. 

Keliauti galima įvairiais būdais: judėti fiziškai, klajoti virtualiai, brėžti naujus horizontus vaizduotėje... 

Kelias visą laiką yra perspektyva. Žvilgsnis į tolį, ir žvilgsnis atgal. Iš kelio perspektyvos. Todėl ir ten, ir ten atrodo gražiau negu čia. Nebūtina leistis į smulkmenas, geriau – apibendrinti, į viską žvelgti per švelnaus idealizmo rūką. Nes taip gražiau. Nes taip mažiau skauda.

Kelią galima vadinti bėgimu nuo realybės. Arba – pakilimu virš kasdienybės. 

O gal iš tiesų tikras KELIAS ir yra buvimas ČIA ir DABAR? Tiesiog – BUVIMAS judesy.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija