Bundantis Komo ežeras

Technika: Akvarelė
Dydis: 28x38 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Pagal profesiją esu psichologė. Daugiausia dirbu žodžiais. Ir kai žodžių tampa per daug, neriu į akvarelės tylą. Kita vertus, terapija padeda atsitraukti nuo vizualaus pasaulio ir pažvelgti į tai, ką ir kaip kuriu, iš toliau. Padeda nesureikšminti, mėgautis ir paleisti. Šios dvi veiklos puikiai papildo ir balansuoja viena kitą. Pagrindinė mano naudojama technika yra akvarelė. Ji įnoringa. Tačiau kaskart viliojanti nenuspėjamam mano ketinimo ir akvarelės netikėtumo šokiui” - pasakoja menininkė Sandra Gaidelė.