Europos senas kiemas

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 21x29,8 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52368

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menininkės gyvenimo šūkis - padaryti pasaulį šviesesnį ir pastebėti gyvenimą. Taip Anastasiia kuria savo paveikslus. Mėgstamiausia menininkės technika yra akvarelė. Kaip meninkė teigia: "Jos stebuklingi perpildymai ir atspalviai man puikiai tinka!". Pagal specialybę Anastasiia yra architektė ir restauratorė, todėl jos paveiksluose dažnai atsispindi meilė architektūrai ir miestams, darbuose matomi įspūdingi pastatai ir jaukūs kiemeliai, tačiau lygiai taip pat menininkę įkvepia ir gamtos pasaulis, jo švelnumas ir trapumas, kuris labai jautriai perteikiamas per gėlių ir paukščių motyvus.