Senasis Vilijampolės tiltas

Technika: Aliejus - drobė - kartonas
Dydis: 30x40 cm
104,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46304

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Petras Kardokas mėgsta keliauti ir stebėti įvairių Lietuvos kraštų gamtą. Iš čia randasi ir autoriaus įkvėpimas tapybai. Dailininkas fiksuoja mūsų gamtovaizdžius tarsi vizualiniame dienoraštyje, įvairiais paros ir metų laikais, tačiau jo paveiksluose visada išlieka ramumos, šilumos, jaukumo įspūdis. Dailininko žvilgsnis švelnus, pagarbus ir truputį romantiškas.

Gimė Lazdijų raj. Mokyklą baigiau Mosėdžio miestelyje. 
1968-1973 m.m. studijavo KPJ statybos-architektūros faktultete. 
Pabaigęs mokslus dirbo darbų vykdytoju įvairiose Lietuvos statybose. 
Vakarais, įgyvendindamas vaikystės svajonę pradėjo studijuoti tapybą A. Martinaičio dailės mokykloje, pas tapytoją Alfonsą Vilpišauską.
Pagaliau nuo 1990 m. visą savo laiką dedikuoja tik tapybai.