Danguje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x70 cm
266,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42550

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Nors esu gimęs ir užaugęs mieste, kuriame jau 30 metų dirbu restauratoriumi, dažniausiai savęs ieškau gamtoje. Pasaulio stebėjimas per savaiminių pokyčių prizmę gamtoje, jos ritmas, nepastovumas, tęstinumas, nuolatinis besikartojantis ir tuo pačiu vis kitoks virsmas ir amžinas laikinumas padeda suvokti save kaip vientiso gamtos proceso dalelę.

Ieškau vietų, kuriose nematyti žmogaus paliktų ženklų. Man tobula yra išaugusio medžio linija, gražiausias garsas – lietuviško lietaus. Mėgstu ganyti debesis ir prižiūrėti paukščius, kad gražias giesmeles giedotų.

Savo vidinių klajonių metu naudoju fotoaparatą, pieštuką, aliejinius dažus ir drobes.