Rytas Palangoje

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 39x61 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 35583

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Eugis Eidukaitis gimė 1965 metais Rusijoje, Sibire, lietuvių tremtinių šeimoje. Užaugo ir
didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Moldovoje, Kišiniove. Ten įvyko pirmasis prisilietimas prie tapybos Kišiniovo dailės mokykloje. Kišiniove tapytojas įgavo ir medicinos išsilavinimą, tačiau menas ir tapyba visuomet lydėjo ir kaip pomėgis, ir kartais kaip pragyvenimo šaltinis.
2000 metais grįžo į Lietuvą ir kartu po petraukos grįžo ir prie tapybos. Tai tapo nuolatiniu
užsiėmimu. 

Mėgstamiausias autoriaus žanras - miesto arba gamtos peizažas, tačiau dailininkas nepasiduoda pagundai juos romantizuoti ar pagražinti. Nepaisant to, gali justi, kad žvilgsnis į realybę atlaidus ir švelnus. Kiekviename motyve ieškantis savito grožio, kuris atsiskleidžia per šviesos ir šešėlių kontrastą, gyvas, švelnias spalvas.


Autoriaus tapyba ir akvarelės puošia keliasdešimt privačių kolekcijų.