Prie tvenkinio

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x60 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 31713

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Norėčiau turėti daug rankų, kad galėčiau į jas paimti daug teptukų ir mintims nebereikėtų laukti ir senti, kol jos ištikš ant drobės.

Norėčiau įkvėpti stebuklingo oro ir iškvėpti spalvų ornamentus, tamsius ir šviesius, ryškius ir blankius, spindinčius saulės šviesoje ir išnykstančius debesyje.

Tapyba - tai magiškas būdas materializuoti tai, ką matai, jauti ar įsivaizduoji.

Tapyba - laisvė, kupina dažų kvapo, jaudulingo nerimo stovint prieš drobę. Tai klausimas sau - ar turiu ką pasakyti, o gal teisingiau - ar noriu ką pasakyti.

Tapyba - tai galimybė slidinėti žaviais paviršiais arba skausmingai brautis į gilumą.

Mėgstu stebėti, kaip šviesa glosto spalvą, tai mane be galo žavi ir įkvepia, o gėlių žieduose šis šokis ypatingai kerintis.

Todėl ir renkuosi tapybą, kai norisi turėti daugybę rankų, kurios teptukais diriguotų drobėje.