Kaunas mano sapnuose

Technika: Akrilas, fluorescenciniai dažai, drobė
Dydis: 100x120 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas „Kaunas mano sapnuose“ sukurtas „Kaunas 2022“ proga. 

Tapybos darbe savitai perteikiu Kauno miesto vaizdinį, kurio svarbiausiu kompoziciniu elementu tampa Santaka, simbolizuojanti ryšį, susitikimą su savimi, su kitu, su miestu. Nemuno ir Neries upės reprezentuoja gyvybines miesto gijas, formuojančias urbanistinę struktūrą, lemiančias rekreacines erdves, atliekančias ekologinę funkciją. 

Greta vienos iš svarbiausių gamtinių vertybių patalpinu reikšmingą Kauno modernizmo palikimą – memorialinį IX-ojo forto kompleksą bei dekoratyvinę skulptūrą „Kanklininkas“. Kauno modernizmo stilistika man artima savo menine raiška – lakoniška, supaprastinta forma, apibendrinta mintimi, poetiškumo ir racionalumo samplaika. Pasirinkdama vaizduoti memorialinį IX-ojo forto kompleksą perteikiu kolektyviškai reikšmingą turinį – žmogaus akistatą su blogiu, kilimą į kovą bei pasipriešinimą. Tuo tarpu nutapyta dekoratyvinė Roberto Antinio (vyresniojo) skulptūra „Kanklininkas“ tampa lyg įasmenintas, sužmogintas paveikslo personažas, simbolizuojantis Kauno miesto tvirtybę amžių tėkmėje...

Visi šie Kauno miestui aktualūs motyvai yra perteikiami per mano vaizduotės prizmę, suteikiant paveikslui charakteringą siurrealistinę ir poparto stilistiką, ryškų, psichodelinį koloritą, dekoratyvumą bei žaismingą atmosferą.

Paveikslas sukurtas pasitelkiant UV lempoje reflektuojančius fluorescencinius dažus, kurie sustiprina paveikslo psichodelišką nuotaiką.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Jaunosios kartos tapytoja Agota Bričkutė gimė 1993 m. Klaipėdoje. 2016 m. įgijo Menotyros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, Menų fakultete. Nuo 2017 m. pradėjo žengti tapybos keliu. Nuo 2019 m. dalyvavo jau virš 15-ikos personalinių ir grupinių parodų. Autorės paveikslai priklauso privatiems kolekcionieriams Lietuvoje bei užsienyje.

Pasitelkdama portreto žanrą bei savitai stilizuodama žmogaus vaizdinį, autorė siekia personifikuoti emocijas, suteikti joms vizualų ir apčiuopiamą pavidalą. Tuo tarpu peizažo žanrą dailininkė transformuoja į "sapnovaizdį", kuriame ryškiu koloritu, dekoratyviomis, transformuotomis formomis dailininkė kuria savitą, simbolišką gamtovaizdį, neretai perteikiantį glaudų žmogaus ir gamtos santykį.

Tapyboje Agotai ypač svarbus intuityvus, automatinis, pasąmonės impulsus išlaisvinantis kūrybos procesas. Ne veltui, dailininkės kūrybos metodas dažnai remiasi siurrealistų plėtotu automatizmo principu. Spontaniškai kilę vaizdiniai tapybos metu susidėlioja į simbolišką ir alegorišką pasakojimą apie žmogaus būtį, jo psichologijos niuansus.

Straipsniai:

A. BRIČKUTĖS KŪRYBOJE - KOSMINIAI PEIZAŽAI IR JAUSMŲ PASAULIO KRAŠTOVAIZDIS (autorė - menotyrininkė Ainė Jacytė)

TAPYTOJA A. BRIČKUTĖ PRABILS "LAISVŲJŲ ASOCIACIJŲ KALBA" (Kaunodiena.lt informacija)

Agota Olimpija Bričkutė: "Mano kūriniai yra visokie, kaip ir mano pačios asmenybė. Faktas, jog spalvingi!" (Autorė - kultūros žurnalistė Jurga Petronytė)

MENOTYRININKEI AGOTAI BRIČKUTEI TAPYBA - AKISTATA SU SAVUOJU ŠEŠĖLIU (Autorė - kultūros žurnalistė Aistė Noreikaitė)

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai