Atgaiva

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Jaunosios kartos autorius įkvėpimo semiasi ne tik iš miesto erdvės bei jo šurmulio, bet ir gamtos didybės, subtilumo. Taip pat nemažai abstraktaus pobūdžio idėjų atranda ir sapnų erdvėse. 

Drąsūs potepiai, autorinė technika, pozityvi energija ir paslaptinga, dažnai svajinga nuotaika - visa tai lydi modernius ir šiuolaikiškus Aleksandro paveikslus, kurie puikiai papuoš namų interjerą bei nuspalvins kasdienybę.

Aleksandras taip pat kuria muziką, kurioje atsispindi jo tapyba, o tapyboje - muzika. 

Autoriaus darbų yra įsigiję daug žmonių iš įvairiausių šalių: Lietuvos, Lenkijos, Anglijos, Airijos, JAV, Rusijos, Vokietijos.