Sausa puokštė

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49670

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kūryba – tai neatsiejama mano gyvenimo dalis, didžiausias mano pomėgis, didžiausia mano aistra. Esu baigusi Panevėžio dailės mokyklą. Dirbusi floriste, gal todėl neįsivaizduoju savo gyvenimo be gėlių, gamtos ir grožio, tad gėlių motyvas mano darbuose tarsi sustabdo akimirką ir grožis tampa amžinu.

Esu gamtos vaikas, todėl didžiausias troškimas perteikti jos akimirkų žavesį, prisijaukinti jį pamatyti ir sustabdyti laiką. Noriu, kad žmonės mano darbuose  atrastų ramybę, malonumą ir pajustų tik geras emocijas.

Gėlė kaip žmogus:  išdygsta, sužydi, vysta ir miršta. Gyvenimo rato judėjimas leidžia pažvelgti į aplinką atidžiau ir tai ką pamatau siekiu perkelti į drobę.  Gyvenimo grožis ir yra mano didžiausias įkvėpimas.

Esu realistinio impresionizmo mėgėja tapanti aliejiniais dažais. Pastoviai rengiu parodas visoje Lietuvoje. Nuo 2020m. esu Tautodailininkų sąjungos narė.