P24-0331C Lankstumas
Aprašymas
Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".
Pristatymas
Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.
Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.
Grąžinimas
Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.
Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!
Taisyklingai ir tvarkingai Jono Kunicko darbų ir jo paties apibūdinti būtų tiesiog neįmanoma. Ekspresyvus ir guvus, žvitriomis akimis, smaila šypsena nuo ausies iki ausies, o kartais ramus tarsi upė, kartais rimtas tarsi tūkstantį metų stūksantis kalnas. Ir nereikia daug laiko, kad suprastum - šis žmogus nuoširdus ir atviras, būnantis toks, koks yra.
Pakanka pamatyti Jono darbus, kad suprastum - tai tikra ir nesuvaidinta. Būtent toks ir yra J. Kunicko pagrindinis įkvėpimo šaltinis - TIKRAS. Šiuose paveiksluose niekas nesuvaidinta ir nepagražinta. Tai moterys su tobulais netobulumais, tai Deivės, į kurias žiūrėti gera, kurios tau artimos, tai - nuoširdu. Pasak J. Kunicko, žmogaus kūnas yra gražiausias Dievo kūrinys. Visi Jono darbai gimsta talentingose rankose patogiai įsitaisius mentelei ir aliejinių dažų paletei. "Pamėginus tapyti mentele, tiesiog supratau, kad radau tai, ko labai ilgai ieškojau. Paėmęs mentelę, greitai atradau savo tapybos braižą. Dabar tapydamas teptukų beveik nebenaudoju,"- apie savo tapybos techniką sako Jonas Kunickas.
Šio dailininko paveikslai atranda namus ne tik Lietuvoje, bet ir Amerikoje, Kanadoje, Australijoje, Rusijoje ir daugelyje Europos šalių.
/Monika Urbonavičiūtė/
Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija